producent spojlerów - Multi-Plast Sochaczew

Jesteśmy jednym z czołowych producentów spojlerów, zabudowy międzyosiowej oraz wszelkiego rodzaju akcesoriów do samochodów ciężarowych. W początkowej fazie działalności przedsiębiorstwo koncentrowało się na produkcji zderzaków, nadkoli i błotników. 

Dziś w ofercie firmy znajdują się zarówno spojlery, zabudowy międzyosiowe, orurowanie, jak i wszelkiego rodzaju akcesoria. 

Możemy pochwalić się przeszło 20-letnim doświadczeniem na rynku. Nasze produkty, z roku na rok, cieszą się olbrzymim zainteresowaniem wśród właścicieli ciężarówek. Źródłem sukcesu jest bogate doświadczenie, solidność oraz materiały najwyższej jakości pochodzące od sprawdzonych dostawców. Wszystkie produkty znajdujące się w portfolio Multi Plast posiadają niezbędne certyfikaty upoważniające je do użytku. Ich niewątpliwym atutem jest także uniwersalność. 

Cały asortyment sprawdza się bowiem doskonale zarówno w przypadku nowych, jak i używanych modeli ciężarówek wszystkich marek, które możemy spotkać na drogach. Naszymi klientami są zarówno prywatni przedsiębiorcy, jak również autoryzowane serwisy samochodów ciężarowych. Duże zapotrzebowanie na oferowane produkty oraz zadowolenie klientów zaowocowały uruchomieniem sprzedaży również za granicą. Produkty Multi Plast trafiają m.in. do Niemiec, Holandii, Hiszpanii oraz Grecji.

Nasza siedziba zlokalizowana jest w Starym Dębsku, w okolicach Sochaczewa, gdzie zapraszamy serdecznie wszystkich zainteresowanych naszą ofertą. Na miejscu mogą Państwo porozmawiać osobiście z naszymi specjalistami i omówić szczegóły zamówienia. Czekamy na Państwa od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 17.00.

Telefony

  • tel. +48 602 652 267
  • tel. +48 606 960 829
  • tel. +48 660 970 192
  • fax +48 46 86 231 26

Znajdziesz nas też na

Adres

PPHU Multi-Plast Edyta Jędrzejewska
Stary Dębsk 3B Antoniew k/Sochaczewa 96-513 Nowa Sucha